نتایج جستجو برای عبارت :

شورای کارآفرینان مهرورز

برنامه های اجرائی مجمع خیرین فرهنگ فاطمی
الف)۱_ شورای تعالی خانواده۲_شورای کارآفرینان مهرورز۳_سفره احسان حضرت فاطمه زهرا س۴_کارگروه بهداشت وسلامت خانواده۵_ طرح حمایتی ( میلاد مهر)ایتام وکودکان بی سرپرست وبد سرپرست
ب)۱_طرح خویشاوند۲_طرح الگوی شایسته۳_طرح جشنواره قربان تاغدیر
ج)
تفاهم نامه ها و همکاری های مشترک
۱_ دانشگاه شهید رجایی۲_ دانشگاه مالک اشتر۳_دانشگاه فرهنگیان
سلام و عرض ادب و احترام
احتراما به استحضار می رساند اولین جلسه هیئت رئیسه شورای کارآفرینی و اشتغال امروز شنبه مورخه ۹۸/۹/۲۳ تشکیل گردیداعضای هیئت رئیسهخانم درخشانیخانم یلانآقای صادقیآقای خوئینیآقای رحمتی فدائی
مصوبات جلسه : ۱_ از سوی اعضا ؛خانم درخشانی به سمت رئیس شورای کارآفرینی واشتغال تعیین گردیدند.۲_آقای خوئینی به عنوان دبیر شورامعرفی شدند.۳_دفترمرکزی شورا با تصویب اعضا به آدرس.خلیج فارس( شماره دو) خیابان بهشتی تعیین گردید.

عکس در
مردها چه زن هایی را ترک می کنند؟ *زنان توجه طلب (هیسترونیک)زنانی هستند که دوست دارند مورد توجه واقع شوند، دلشان می خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتی که به شدت در پشت صحنه، یخ زده اند.*زنان مهرورز حمایت گراین گروه از زنان، مردان را با کودکان خود، اشتباه گرفته اند. دلشان می خواهد مانند یک مادر، شش دانگ مراقب شوهر خود باشند.*زنان بچسب (وابسته)این گروه از زنان، به شدت گیر میدهند. در محبت و بی محبتی، افراط می کنند. دلشان میخواهد همه جا به همسر
در سند بنیادین آموزش و پرورش  در گزاره های ارزشی نظام تعلیم و تربیت رسمی و عمومی از سلامت جسمانی، نشاط و تقویت اراده سخن گفته شده است و مدرسه در افق 1404 باید تأمین کننده نیازهای فردی و اجتماعی و محیط اخلاقی، علمی، امن، سالم، با نشاط، مهرورز و برخوردار از هویت جمعی باشد. از اینرو ما مدرسه به صورت مدل زیر بررسی می کنیم. درست است که نقش اولیا در این مدل تا حدودی نادیده گرفته شده است ولی در هر یک از عوامل و ارکان مطروحه اولیا می توانند به صورت توانم
بنام خداوند همه مهر مهرورز
کتاب "امیدمومنان،امام زمان علیه السلام" به قلم مهدی قندی در
قالب مذهبی انتشارات دیار.

پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله : " هرکس بمیرد و
امام زمان خویش را نشناسد، به مرگ جاهلیت مرده است "

ادامه مطلب

در ایامی که بر ما گذشت هر چند سخت گذشت بسیاری از دوستان سوال میکردند که این فتنه های پی در پی نشانه چیست؟ در این فتنه ها چرا بزرگان و حتی برخی انقلابی ها دچار مضلات الفتن(فتنه های گمراه کننده و اغواگر) شدند و نه تنها خودشان دچار تحیر شدند بلکه دیگرانی را نیز دچار سرگشتگی کردند، مخصوصا در روزهای پس از فتنه آبان ۹۸ و یا سقوط هواپیما...
▪️پاسخ این سوال را در آیه ۱۷۹ سوره آل عمران باید پیدا کرد، خداوند همه مهر و مهرورز می فرمایند:    ما کَانَ اللّ
طرحی نو
آقای صلح‌جو گفت: «حالا چه کار کنیم؟»گفتم: «باید هردوی‌تان "فلک را سقف بشکافید و طرحی نو دراندازید"؛ به این‌گونه: هر روز به مدت دو ساعت، خانم را از بچه‌ها و بچه‌ها را از خانم جدا کنید؛ به‌گونه‌ای که همدیگر را نبینند و صدای هم را نشنوند، امّا خیال خانم از بابت بچه‌ها کاملاً راحت باشد؛ بداند کسی امین و مهرورز، مراقبشان است و هیچ آسیبی به ایشان نمی‌خورد.اختیار مصرف آن دو ساعت وقت به خانم واگذار شود تا هر کاری می‌خواهد، انجام دهد؛ ور
عباس نورزائی

من رام هستم در کف مردان بی‌باک            نی مردم سیلی‌خور هر خار و خاشاک
در پنجه‌ات بفشار دست تیشه‌ات را              همراه کن با این توان، اندیشه‌ات را
بار دیگر همهمه‌ی کبود آب، در اوج ناامیدی سیستانیان، امید برای ماندن و ساختن این دیار اهورایی را زنده کرد. هیرمند خروشان، لب بر صورت زیبای دشت و بستر هامون گذاشت. با به‌سر آمدن فراق بیست ساله، آرام گرفت و مخملی سبز برتن محبوبش گستراند. چهره‌های غمگین، از هم شکفت، در هر
اولین واکنش مردم پس از شنیدن خبر
ماجرای جنایت بار آقای نجفی حیرت بود. اما تردید نکنید به سرعت فراموش می‌شود. این
اولین حادثه‌ای نبود که حیرت مردم را بر می‌انگیزد. سال‌هاست که خبر می‌رسد فلان
استاد دانشگاه، فلان مدیر ارشد دستگاه‌های اجرایی، فلان شخصیت روحانی چنین و چنان
کرد. مردم در حیرت فرومی‌روند اما بعد از مدتی کوتاه همه چیز فراموش می‌شود. فراموشی
واکنش طبیعی مردم برای دوام آوردن است. چیزی در این دیار فروریخته و مردم نمی‌خواهند
آن ر
اولین مطلبی که در روزنامه عصر اقتصاد
نوشتم، پنجشنبه ۱۳۸۳/۲/۱۷ بود،در صفحه ۱۵ و در شماره ۸۴ روزنامه برای
سالگرد درگذشت دانشمند نجیب و محترم عرصه برنامه نویسی ایران، زنده یاد
دکتر حسین عظیمی.

دوست اقتصادخوانده، جنگ دیده مهربان و کمی
بداخلاقم آقای سیف اله یزدانی پس از مدتی قلم زدن و مدیریت رسانه در
روزنامه جهان اقتصاد با خلق شخصیتی به نام «مازان» تصمیم گرفت از
۱۳/ ۱۳۸۲/۱۰ که دیروز پانزده سالگی اش بود، خود و «مازان» عضله گرفته را با
انتشار

زیان های فرار از دعوت به نیکی
برخی از جاه طلبی ها و خود سری های وبعضا فرصت طلبی ها وفرصت سوزی ها در رفتار برخی ازنو ایرانیان   هیچ شباهتی به پندار وگفتار وکردارنیک اجدادشان ندارد وباید گفت ؛ بیشعوری ناشی ازفقر تربیت درست آزارشان می دهد.
و بیماری مهلکی به نام بی فرهنگی وتوهم فرهنگ  در رگ وجانشان رسوب کرده است و ازآن هیبت فاخر فقط تفاخر و ادعایش مانده است.
نظیر :عکس  وفیلم گرفتن ازصحنه های جنایت وکمک نکردن به رفع جنایت.
 کولاک سلفی های دسته
پندهای خدا به عیسی علیه‌السلام

اشاره

پندهای خدا به عِیسی علیه‌السلام
علی بن ابراهیم از پدرش از علی بن اسباط از ائمه معصومعلیهم‌السلام
نقل کرده که: در پندهای خداوند به عیسی بن مریمعلیه‌السلام
آمده است:
ای عیسی! من پروردگار تو و پروردگار پدرانت هستم،
نامم واحد [و یکتا] است، و من یگانه ای هستم که همه چیز را به تنهایی
آفریدم، و هرچیز ساخته من است، و همه به سوی من باز می گردند.
ای عیسی! تو به فرمان من مسیح
هستی، و تو به اذن من از گِل همچون پرنده

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها